UFO -TEMATY
UFO i broń jądrowa - odtajnione dokumenty
- "Dzisiejszemu światu jest potrzebna nie tyle energia termojądrowa, ile raczej energia zamknięta w ludzkim sercu, którą trzeba wyzwolić."
Albert Einstei
W odtajnionych przez rząd Stanów Zjednoczonych dokumentach znajdujemy akta, które zawierają wiadomości i raporty o kontroli arsenałów broni jądrowych przez UFO.
Dokumenty i informacje, które w 1977 r. i 1978 r. zoastały udostępnione przez lotnictwo USA, ujawniają, że od 27 października 1975 roku w ciągu 15 dni – szereg amerykańskich baz lotniczych i arsenałów broni atomowej było pod kontrolą nieznanych obiektów latających – nazywanych w sprawozdaniach „nieznanymi helikopterami”

Pomimo udziału ponaddźwiękowych myśliwców w identyfikacji „helikopterów”, nie udało się im nigdy dotrzeć nawet w pobliże jednego ze statków UFO, które jak tylko zauważały pogoń, znikały z ogromną prędkością na nocnym niebie. Obiekty te zostały umiejscowione przez radar; przez lornety umożliwiały rozpoznanie niektórych szczegółów. Podczas lotu nad bazą jednego z UFO doszło do samoistnego wyłączenia się prądu. Zanotowano dwa przypadki lądowania ”nieznanych helikopterów” na terenie arsenałów broni atomowej. Dotyczyło to:
LORING - Airforce – Base, Maine;
WURTSMITH AFB, Michigan;
MALMSTROM AFB, Montana;
MINOT AFB, North Dakota;
GREAT FALLS AFB, Montana;
HARLOWTON LCF, Montana;
FALCONBRIDGE, (Ontario/Kanada)
Do akcji włączyła się natychmiast amerykańska służba specjalna strzeżenia przestrzeni powietrznej NORAD i zażądała zidentyfikowania ”Nieznanych”. Oto niektóre wyjątki z czterostronicowego sprawozdania lotnictwa amerykańskiego z przebiegu zdarzeń:
29 października, 6:30 : Dowodzący dyrektor (Norad) został zawiadomiony przez lotnicze centrum operacyjne o wylądowaniu nieznanego helikoptera na obszarze składowania broni w Loring AFB, Maine.
31 października,4:45: sprawozdanie z bazy lotniczej Wurtsmith…helikopter unosił się nad składami broni SAC (tzn. broni atomowej, SAC – Strategic Air Command)… lecąc na wysokości 900 m samolot tankowy obserwował UFO i umiejscowił je na radarze.
8 listopada,7:53: Radar w Great Fallus umiejscawia je (UFO)…Około godziny 9:30 SAC melduje, że wyłączają swoje światła w momencie, gdy myśliwce F – 106 zbliżają się do nich i włączają ponownie, gdy F– 106 zawraca.

7 listopada 1975, 12:03 : SAC zameldował, że LCF w Harlowton (Montana ) zaobserwował obiekt promieniujący światłem o takiej mocy, że został oświetlony pas startowy.

7 listopada1075 roku, 13:27:…Na północnym wschodzie czarny obiekt w kształcie rury.
8 listopada 1975, 9:35 myśliwiec L – 5 zameldował, że obserwowany obiekt w zdumiewający sposób podwyższył swoją prędkość, wzniósł się , i teraz nie można go odróżnić od gwiazd.
10 listopada 1975, 11:25: Obserwacja UFO na stacji Minot AIRforce. Jasny obiekt w kształcie gwiazdy na zachodzie. Porusza się na wschód, wielkości mniej więcej auta. Przeleciał bezdźwięcznie nad stacją radarową na wysokości 400 – 700 metrów, statek widziało trzech świadków.
Już w 1973 r. generał S.BROWN, szef sztabu lotnictwa, oświadczył na konferencji prasowej, że od około 1969 r., od kiedy lotnictwo oficjalnie nie bada UFO – „wrogie helikoptery” są kamuflażowym określeniem używanym przez Airforce dla UFO.:
„NIE WIEM,CZY TA HISTORIA ZOSTAŁA KIEDYKOLWIEK OPOWIEDZIANA, ONE NIE BYŁY OKREŚLANE, JAKO UFO, ONE ZOSTAŁY NAZWANE „ENEMY HELICOPTERS”.”

Grudzień - 2011 rok.
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
poprzednie wiadomości:
UFO - TEMATY
Pon, 12 gru 2011 16:59

Wielokolorowe Czym są te wielokolorowe "symbole" przestrzenne pojawiające się na niebie? czytaj dalej
Śr, 7 gru 2011 14:19

Maleńkie rozmyślaniaJaki jest ten Wszechświat? Wrogi, czy przyjazny? Pusty, czy tętniący życiem?
czytaj dalej
Pon, 5 gru 2011 13:31

Przezroczysto - galaretowate UFO nad Mexico City19 sierpień 2011 rok - dziwne przezroczysto - galaretowate stworzenie w kształcie latającej ryby sfilmowano nad Mexico City. czytaj dalej
Pt, 25 lis 2011 13:50

Ayahuasca i kosmici z GanimedesaNa Ganimedesie,jednym z Księżyców Jowisza, istnieje cywilizacja kosmiczna. twierdzą Szamani z Peru.Twierdzą też, że mają z nią stały kontakt. czytaj dalej
Pon, 21 lis 2011 17:49

Tajemnicze struktury na pustyni Gobi. Chińska strefa 51?Gigantyczne, niezidentyfikowane struktury udało się sfotografować satelitom na pustyni Gobi. Jednym kojarzą się ze śladami obecności istot pozaziemskich, drudzy zachodzą w głowę, co Chiny budują w regionie tradycyjnie wykorzystywanym w programach wojskowych, kosmicznych i atomowych. czytaj dalej
Pon, 21 lis 2011 16:50

Starożytni Bogowie czy Starożytna Cywilizacja Kosmitów?Czy w mitach, legendach, bajkach i opowieściach kryje się prawda o kontaktach ludzkości z inną cywilizacją kosmiczną?
Czy cywilizacja ta wpłynęła na rozwój ludzkiego gatunku?
Czy kontakty te trwają nadal? czytaj dalej



www.nautilus.org.pl
English version
Kanał RSS
Nie, 18 gru 2011 19:13 | brak oceny
Scptk | Gość
Dziękujemy za ocenę.