Relacje
Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem – 20 października 2019
UFO? Samolot? Dron? – mieszkańcy Lublina zastanawiają się, czym były tajemnicze światła, które pojawiły się na niebie. – To coś poruszało się i świeciło na różne kolory – relacjonuje czytelniczka Laura, która przesłała nagranie dla lokalnego serwisu.
Do zdarzenia miało dojść w niedzielę 20 października o godz. 18 w pobliżu osiedla Bronowice w Lublinie. Nasza Czytelniczka twierdzi, że widziała niezidentyfikowany obiekt latający koloru czerwonego nad naszym miastem.
„Obiekt poruszał się z na boki w szybkim tempie, po czym stanął w miejscu i przemieścił się błyskawicznie w kierunku bloku przy ulicy Pogodnej 34, zmieniając przy tym kolor na biało-zielony” – relacjonuje czytelniczka Laura, która przesłała nam nagranie.
Kobieta postanowiła wybiec z mieszkania i dalej obserwować dziwne światła na zewnątrz. – „Ujrzałam ponownie zjawisko barwy czerwonej, lecz z dodatkiem zielonego światła pomiędzy nim. Po jakimś czasie obserwowania zobaczyłam rozbłysk białego obiektu, po czym zniknął” – dodaje czytelniczka Laura.
poprzednie relacje:
Relacje
Pt, 18 paź 2019 09:06

Obserwacja Żernica koło Gliwic 17 października 2019. Godzina 22.50.czytaj dalej

Wt, 15 paź 2019 05:22

OBSERWACJA UFO W OKOLICY GŁUBCZYC (OPOLSKIE) - 12 października 2019czytaj dalej

Wt, 8 paź 2019 07:05

DWIE OBSERWACJE UFO: 6 października 2019 nad Wrocławiem i 7 października nad Bydgoszczączytaj dalej

Nie, 29 wrz 2019 09:22

MOJA PIERWSZA OBSERWACJA UFO! – niezwykły przelot czerwonego obiektu nad Katowicami 28 września 2019czytaj dalej






www.nautilus.org.pl
English version
Kanał RSS